• 21. 09. 2023 září

  Mimořádná valná hromada společnosti ESB Elektro, a.s. dne 26.10.2023

 • 12. 01. 2018 leden

  Přeměna akcií ESB Rozvaděče, a.s. z listinných na zaknihované

  V návaznosti na ustanovení nového zákonan č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek přistoupila naše společnost na přeměnu svých listinných akcií na zaknihované akcie. To si vyžádalo úpravu stanov společnosti, které byly schváleny valnou hromadou dne 17.1.2018 a změny byly zapsány do Obchodního rejstříku.

  Lhůta pro odevzdání listinných akcií je stanovena do 31.3.2018 s tím, že akcie mohou být odevzdány kdykoliv před uplynutím této lhůty.

   

  Ing. Alois Kaňa

  předseda představenstva

 • 27. 06. 2017 červen

  10 let založení společnosti ESB Rozvaděče, a.s.

  Vážení přátelé, vážení klienti a obchodní partneři,

   

  dne 8.10.2017 uplyne 10 let od založení společnosti ESB Rozvaděče, a.s.

  Za sebou máme spoustu úspěšné práce.

  Touto cestou bychom Vám rádi poděkovali za Vaši důvěru a těšíme se na další spolupráci.

   

  Ing. Alois Kaňa

  předseda představenstva

 • 20. 12. 2015 prosinec

  Nejmodernější prášková lakovací linka

  Koncem roku 2015 jsme pro vás zprovoznili zcela novou vysoce moderní práškovou lakovací linku od firmy Galatek.

  O dokonalou přípravu lakovaných ploch se stará pětistupňová předúprava s automatickým dávkováním chemie. Zde dochází k dokonalému odmaštění a pasivaci výrobků. Tím dosahujeme vysokou korozní odolnost. Samotné lakování výrobků se odehrává ve dvou nejnovějších typech lakovacích kabin. První z nich je největší automatická kabina od firmy Wagner s deseti automatickými lakovacími pistolemi včetně možnosti ručního předstřiku a dostřiku. Kabina je celoplastová s možností rychlé výměny lakovacího prášku za pomocí nejmodernějšího práškového centra, které zaručuje rekuperaci prášku. Druhá kabina je celo nerezová, určena pro lakování tvarově složitých výrobků.

  Po vypálení barvy na požadovanou teplotu za přesně daný čas dochází v chladícím tunelu k ochlazení zboží tak, aby mohlo projít závěrečnou kontrolou kvality laku. Celou linku pohání dopravník Power&free s možností zastavit na požadovaném pracovišti z důvodu složitosti, nebo vyšší preciznosti potřebné ke kvalitnímu nalakování výrobků.

  Prášková lakovna